Logo Na cały Głos

Występy zespołu

Występy zespołu - Na cały Głos

Najbliższe terminy

Opublikowano: 02.06.2022 r.

Niezwykle Zwykła Msza Święta i Uwielbienie Pana Jezusa
[II piatek miesiąca. Kaplica Collegium Marianum w Pelplinie, godz. 19:00]

"Nowe serce" w kościele św. Ojca Pio w Gdańsku - Ujeścisku

Opublikowano: 25.05.2022 r.

W sobotę, 20 listopada 2021 r. w Bazylice katedralnej w Pelplinie odbyła się prapremiera "Nowego serca".
Mecenasem Głównym Zadania była Energa Grupa Orlen.

W sobotę 28 maja o godz. 20 - tej w kościele św. Ojca Pio w Gdańsku - Ujeścisku odbędzie się koncert "Nowe serce" w wykonaniu 40 osobowego zespołu muzycznego „Na cały Głos” z Pelplina. "Nowe serce" to niespotykane ukazanie dziejów Historii Zbawienia. To widowisko pełne niezwykłych emocji muzycznych i artystycznych. Pomaga odkryć jak piękny i dobry jest świat stworzony przez Boga.

Główny sponsor koncertu: Grupa Lotos.

Zdjęcie koncert maj 2022

"Nowe serce"

Opublikowano: 21.11.2021 r.

W sobotę, 20 listopada 2021 r. w Bazylice katedralnej w Pelplinie odbyła się prapremiera "Nowego serca".
Mecenasem Głównym Zadania była Energa Grupa Orlen.

Koncert "Nowe serce" był prezentacją 10 nowych piosenek, które skomponowali członkowie zespołu NcG świętujący 10-lecie swojej działalności. Zespół założył i prowadzi wicedyrektor Radia Głos w Pelplinie ks. Zbigniew Gełdon. Czterdziestoosobową grupą młodych dyryguje Agata Glejt. W wypełnionej po brzegi pelplińskiej katedrze zebrali się młodzi z całej diecezji, dawni i obecni członkowie zespołu, który działa przy Katolickiej Rozgłośni Diecezji Pelplińskiej "Radiu Głos" oraz fani zespołu. Na zakończenie spotkania biskup pelpliński Ryszard Kasyna między innymi powiedział: "cieszę się, że możemy świętować 10-lecie zespołu Na cały Głos, ale jednocześnie możemy świętować to wszystko, co Bóg roznieca w ludzkich sercach, a co jest płomieniem Bożej miłości w nas". NcG ma za sobą liczne koncerty nie tylko na terenie swojej diecezji, ale także w całym kraju. Prezentuje bardzo często swoje własne kompozycje wykonywane zarówno podczas liturgii jak i w ramach koncertów ewangelizacyjnych. "W ten niezwykły wieczór prosiliśmy Boga o Jego Moc aby radośnie świadczyć i służyć w Kościele", powiedział Radiu Głos szef zespołu ks. Zbigniew Gełdon.

Koncert był wspierany przez Energa w ramach realizacji Strategii CSR Grupy ENERGA.

Pelplin. 20 listopada muzyczna prapremiera "Nowego serca" w Światowy Dzień Młodzieży i X - lecie zespołu ewangelizacyjnego "Na cały Głos". Mecenas Główny Zadania - Energa Grupa Orlen

Opublikowano: 13.11.2021 r.

20 listopada 2021 roku, o godz. 18:00 w bazylice katedralnej w Pelplinie odbędzie się prapremiera utworów muzycznych pod wspólnym tytułem "Nowe serce", które z okazji swojego 10 - lecia skomponował zespół ewangelizacyjny "Na cały Głos" z Pelplina.

Prezentacja będzie wkomponowana w spotkanie modlitewne organizowane w wieczór poprzedzający Światowy Dzień Młodzieży, który papież Franciszek przeniósł z Niedzieli Palmowej na uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na tę szczególną okazję młodzieżowy zespół ewangelizacyjny "Na cały Głos" skomponował i przedstawi piosenki stanowiące tzw. Kerygmat.

Organizatorzy pragną przez wspólną modlitwę głosić prawdę o miłości Boga do każdego człowieka, który przyszedł na ziemię w Osobie Jezusa Chrystusa, aby odkupić człowieka. Tylko Jezus, którego należy na nowo przyjąć jako Pana i Zbawiciela ma moc przemienić nasze serca i uczynić je nowym, napełnionym Duchem Świętym we wspólnocie Kościoła. "W ten niezwykły wieczór będziemy prosić Boga o Jego Moc aby świadczyć i służyć", mówi szef zespołu ks. Zbigniew Gełdon.

Od wielu miesięcy biskup pelpliński Ryszard Kasyna zachęca młodzież bierzmowaną do wspólnego bycia razem Pelplinie. Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do osób młodych, zaangażowanych w ruchy i stowarzyszenia katolickie. "Będziemy także się cieszyć z rodzin i osób dorosłych", dodaje ks. Gełdon.

Organizatorzy pragną, aby muzyczny wieczór modlitewny, wzorem spotkań podczas Światowych Dni Młodzieży, pozwolił Bogu dotknąć i przemienić serca uczestników modlących się w Pelplinie słowem i śpiewem oraz adorującym Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

Koncert był wspierany przez Energa w ramach realizacji Strategii CSR Grupy ENERGA.

Logo Energa