RAM jest okazją do wejścia w świat mediów, spotkania z dziennikarzami  i doświadczenia pracy w prawdziwym studiu radiowym.
 
W ramach projektu możesz  wziąć udział w 3 blokach szkoleniowych w dniach: 8,15 i 22 września.Każdy z nich rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie realizowany w siedzibie Radia Głos w Pelplinie.
 
W ramach niniejszego cyklu szkoleń będziesz miał okazję nabyć podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu pracy reportera radiowego. Odkryjesz wpływ mediów na otaczającą rzeczywistość, funkcję jaką spełniają oraz zagrożenia jakie za sobą niosą. Będziesz miał okazję zobaczyć zaplecze jakie znajduje się w studiu radiowym oraz wyposażenie dziennikarza radiowego, nauczyć się jego obsługi, montażu dźwięków i zbierania materiałów dźwiękowych. Wszystko po to, by móc podjąć się próby samodzielnego przygotowania materiału radiowego przy wsparciu doświadczonego trenera i dziennikarza.
 
Aby wziąć udział w szkoleniach wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. >> TUTAJ <<
 
W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizacja: Seweryn Sildatk